z

خرید اینترنتی مخصوصا در حوزه دیجیتال همواره یکی از دغدغه های مهم کاربران در فضای مجازی بوده و هست و این موضوع زمانی مهم تر میشود که انتخاب مورد نظر یکی از کلیدی ترین محصولات صنعت تلفن همراه باشد.

بطور کلی و خلاصه گوشی موبایل دو قطعه مهم و تمام کننده دارد که اولی ال سی دی و دومی برد گوشی است، بردی که تمام قطعات از قبیل پردازنده، حافظه رم، هارد و... در آن جای گرفته اند.
با توجه به افزایش قیمت گوشی در کشور و کاهش قدرت خرید مردم در این حوزه تعمیرات گوشی به مراتب توجیه پذیر تر از خرید یک گوشی جدید می باشد و همین امر تیم مارا مجاب کرد که در این شرایط سخت بتوانیم کمی کمک حال باشیم و شاید باری هرچند اندک از روی دوش شما عزیزان سبک تر نماییم.


فروشگاه اینترنتی راژان چند سالی میشود که به عنوان اولین و‌ تنها پایگاه تخصصی مادربرد گوشی در ایران فعالیت میکند و همواره تمام تلاش ما این بوده و هست که بتوانیم قطعات اصلی با بهترین کیفیت را در اختیار خریداران قرار دهیم.


مهمترین ویژگی راژان نسبت به سایر فروشگاه ها  دراین است که راژان موبایل تنها فروشنده برد های اصلی همراه با کارتن و کد رجیستر می باشد و این فروشگاه به هیچ‌ عنوان برد های وارداتی و شرکتی بدون نام و نشان و بدون رجیستر را تامین و به خریداران پیشنهاد نمی کند.


برد های بدون رجیستر عموما برد هایی بدون شناسه اصالت کالا و غیر اصلی هستند که حتی کشور سازنده آن مشخص نیست و هیچ تضمینی برای کارکرد آن وجود ندارد که متاسفانه برخی افراد صرفا جهت منافع شخصی اقدام به فروش محصولات اینچنینی آن هم در این وضعیت سخت و‌ دشوار می کنند.راژان از کجا و به چه شکل برد ها را تامین میکند؟


از آنجا که کار ما بصورت تخصصی تامین و فروش قطعات گوشی همراه است از این رو مادربرد های ارائه شده توسط راژن موبایل از داخل ایران تامین میشود تا مشکل رجیستری نداشته باشند و اغلب برد ها از روی گوشی های موبایل باز می گردد، برد هایی کاملا سالم، فابریک، تست شده، دست نخورده آکبند یا در حد آک و‌کم کار بدون تعمیر یا کوچکترین مشکلی.

در پایان از اعتماد و همراهی همه شما عزیزان کمال امتنان و تشکر را داریم و امیدواریم با کمک شما بتوانیم در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر گام برداریم.
با احترام - راژان موبایل

در زیر تصویر چند نمونه از برد های ارسالی راژان را میتوانید مشاهده نمایید.