لذت یک خرید مطمئن و سرعتی

ارسال توربو

راژان موبایل بصورت ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، تجربه ی یک زندگی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

هم اکنون طرح تحویل توربو در شهر مشهد مقدس اجرایی شده است و به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.


ارسال در مشهد:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت 18 تبت شوند در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که در روز جمعه, روز های تعطیل و پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.


تهران, کرج, اصفهان، اهواز، شیراز، تبریز، کرمانشاه، قم، یزد، قزوین، زنجان, کاشان, رشت, ساری:

سفارشات در شهر های گفته شده در بالا  بعد از ثبت محصول 12 تا 48 ساعت بعد تحویل داده می‌شود. سفارش‌هایی که در روز جمعه و روز های تعطیل ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.

چند نکته:

 - تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد هزار تومان و در شهر مشهد می‌شود.

- حتما تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- خواهشمندیم جهت سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ های مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 2302-063-0915 یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد را به خدمات پس از فروش راژان موبایل اطلاع دهید.


پست پیشتاز:


پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:


http://itemtracking.post.ir